ЛІТОПИС 2016 - 2017 Н.Р.

01.09.2016 р. вся Україна відзначає День Знань. Це свято для всіх учнів та їх батьків та вчителів. В цей день найбільше радіють діти, зустрічаючись зі шкільними товаришами та улюбленими вчителями у наш 7-А клас прийшов учень Довгополий В. якого радісно прийняли в колектив. Проведена урочиста лінійка, присвячена початку навчального року та урок «Україна єдина». Вітаємо всіх з Днем Знань .


       

             08.09.2016 р. проводився День Здоров’я –це завжди веселий захід, який подобається всім школярам. На першому етапі провели лінійку, на якій учні розповіли по цінність людського здоров’я та пройшла спортивна розминка. На другому етапі були спортивні змагання. Третій етап – це проведення підсумків та нагородження переможців змагань. Наш клас брав активну участь, а особливо відзначилися Довгополий В., Пархоменко Р., Тіхонова К. діти весело провели час. Між учнями 5-7 класів ми посіли 2 місце. Бажаємо всім здоров’я .              16.10.2016 р. Зібралася у спортивному залі шкільна родина для проведення флешмобу «Україна – єдина держава». Кожен колектив класу взяв участь у цьому святі . Наша країна – співуча, красива, весела, єдина і не подільна. З таким настроєм патріотизму кожен клас показував, що велика сила єдності живе в серці учнів вчителів та гостей. Не розділити і не розірвати нашу країну, коли ми разом ми непереможні. Цінуйте Україну, любіть її.

          02.11.2016 р. у Карлівській дитячій районній бібліотеці відбулася зустріч з бійцями АТО Савчуком Сергієм та Нечаєм Олександром. МИ вдячні бійцям АТО за патріотизм, підготували для них святковий концерт та слова подяки та шани . Бійці відповідали на запитання учнів, розповідали, як захищали Батьківщину та яке величезне значення мають для солдатів листи від дітей. Зустріч пройшла в теплій обстановці. Ми подарували бійцям на згадку про зустріч подарунки та квіти . Бажаємо мирного неба.           11.11.2016 р . наш клас поїхав до військової частини № А0312 у Машівському районі смт. Селещина. Ця частина заходиться при базі радіаційного, хімічного та біологічного захисту. А зараз тут ремонтують розвідувальну техніку. Кожен учень мав можливість посидіти  у розвідувальній машині. Відвідували солдатську їдальню побували в казармах . На екскурсії ми побачили реальні солдатські будні . Ми бажаємо всім людям жити в мирній Україні.


       06.12.2016 р. в День Збройних Сил України ми вітали наших хлопців з цим святом . Український  воїн – надійний захисник, відданий патріот, для якого честь і совість, свобода і незалежність далеко не порожній звук. Наші хлопці майбутні воїни, тому для них було свято, пісні, танці, ігри . В цей день ми вітаємо наших військовослужбовців, ветеранів і новобранців. Бажаємо їм міцного фізичного здоров’я, надійних тилів і всіх благ.

       04.12.2016 р. у стінах спортивного залу відбулося сімейне фізкультурно - оздоровче свято «Тато, мама, я- спортивна сім’я». Учасники свята реалізували уміння і навички отримані на уроках . Дорослі і діти грали в різні ігри та цікаві естафети. Спортивне свято виховує почуття взаємодопомоги, дружби, пропагує здоровий спосіб життя, розвиває спортивний дух сім’ї . Почесне журі оголосили результати . Команди отримали медалі та грамоти з солодкими призами.


13.12.2016 р. – напередодні новорічних свят було проведено в нашій школі конкурс «Міс Снігуронька». Учнів 5-7 кл. чекали в шкільному залі своїх чарівних красунь. Чотири Снігуроньки з’явилися на сцені . Від нашого 7-А кл. була представниця «Міс Снігуронька» Бридня Поліна . Учасниці демонстрували артистичність, інтелектуальність . Членам журі було не легко . Кожна учасниця претендувала без сумніву на титул. Але конкурс, є конкурс наша Поліна здобула титул «Міс Снігуронька». З чим ми її і вітаємо!
 

Немає коментарів:

Дописати коментар