ЛІТОПИС 2015-2016 н.р.


     
        27.05.2016 року двір школи наповнився учнями, батьками та гостями. Всі поспішали у весняний день з квітами в руках на свято Останнього дзвоника 2015-2016 н. року.  Для учнів це етап у нелегкому шкільному шляху, а для випускників – символ оволодіння вершиною шкільних знань та роздумів над подальшою роботою . Учні дарували квіти вчителям зі словами вдячності. А ми раділи, що перейшли до 7 класу. Учні школи ідуть відпочивати на канікули. Бажаємо веселих канікул.



21.04.2016р. в школі відбулася виставка творчих робіт – поробок та композицій «Диво - Писанка» учні та батьки нашого класу взяли участь у виставці. Кожна робота була оригінальна та гарна. Найбільш вподобані роботи журі забрали на районну виставку «Воскресни – Писанко ! ». Най активнішими були учні Прокопєва Уляна , Зінченко Руслан, Тіхонова Катерина. Композиції були виконані у різних  техніках: квілінг, вишивка, бісероплетіння та інші.
Сувеніри зроблені своїми руками, прикрасять святковий стіл, внесуть новизну в інтер’єр будинку або кімнати.
Любіть один одного, прощайте образи, і все це стане прекрасним подарунком до великого свята Великодня.

19.04.2016р. За ініціативи учнів, батьків та педагогічного. колективу у фойє школи відбулася благодійний «Ярмарок солодощів». Наш клас взяв активну участь. Учні принесли різні солодощі, які випікали разом з мамами. Жодна дитина з класу не залишилася в стороні. Учні влаштували розпродаж товару. Всі зароблені кошти передадуть бійцям АТО . Ми продали солодощі та заробили 300 грн.
Приємно було спостерігати за емоціями продавців, які намагалися, як найкраще продати свій товар, вихваляючи його. Відчувалося, що панує атмосфера доброзичливості. Без покупок ніхто не залишився.              

У нашій школі на протязі 2015-2016 н.р.  проходив конкурс «Кращий клас школи» , де кожен клас мав можливість проявити себе. Лідером цього конкурсу став наш 6-А клас та  17.04.2016 року  мали можливість проявити себе на районному конкурсі «Кращий клас району». На конкурс ми підготували колективний проект на тему «Вишивка - оберіг українського народу». Всього брало участь у конкурсі 14 шкіл, наш клас посів 2 місце.
Вітаємо з перемогою наших однокласників.


16 квітня 2016 р. наш клас відвідав Варварівський народний історичний музей .Він був створений в селі Варварівка 1961 році, має окреме приміщення із 4 кімнат, розміщено понад 3160 експонатів, що розповідають про минуле, сучасне сила . В 1971 р. удостоєний звання народний музей у кімнатах виставлено безліч різних знарядь праці, ткацькі верстати, прядки та багато іншого .
У музеї зібрано 250 вишитих рушників, 40 вишитих сорочок. Колекція музею постійно поповнюється. В музеї є рідкісні експонати, яких не має аналогів навіть в обласних музеях .
Директор музею Бегмат В.О. розповіла нам про історію села та провела оглядову  екскурсію. Пізнання про минуле нашого народу, допоможе нам краще дізнатися про історію рідного краю.  






29 березня  2016 р. відбувся районний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров'я» . Цей фестиваль проводиться щорічно. Здоров'ям дітей переймаються не лише батьки та  школа, а й самі діти. За умовами конкурсу кожна команда – учасниця мала презентувати літературну – музично-спортивну міні композицію, плакати та фотографії на тему пропаганди здорового способу життя .             
    Наш клас взяв активну у часть у підготовці плакатів. Дуже гарно і оригінально оформили роботу «Будинок здоров'я».  В цьому нам допомогли Семеренко Віта Вікторівна (вчитель образотворчого мистецтва) та Чорнозем Лариса Миколаївна (вчитель трудового навчання). Тематика плакатів висвітлювала здоровий спосіб життя та залучення дітей та молоді  до занять фізичною культурою та спортом .                
Бажаємо завжди бути здоровими.


18 березня 2016 р. зібралися на шкільне свято «Українська вишивка  - оберіг нації». Це свято підготували учні 6 –А класу. Зал святково прикрасили, за просили учнів 5-7 класів. Діти були в вишиванках, принесли свої творчі роботи на виставку, А також роботи своїх мам. Майстерність вишивання передавалася від бабусі до мами, від мами до доньки. Тому зібравшись у шкільній родині, щоб майстрині передали дітям свої уміння навики. На свято запросили Голубенко – Ріжко І.В., Назаренко Н.О.. Вони вважають, що вишивка – джерело української гармонії – це оберіг, символ здоров’я, краси, щасливої долі родової пам’яті, любові та миру.
На святі учні розповідали вірші співали, та з захопленням слухали мелодію яку виконував на баяні Завгородній Іван.
Вишивка - це традиції українського народу і вишите на полотні життя.




05 березня 2016 р. хлопці нашого класу вітали дівчаток з 8 березня . Вони самостійно приготували насичено цікаву програму. Дівчатка в цей день були особливо гарними с піднятим настроєм. Сюрпризом цього свята було приготування страв.  Діти грали в різні ігри, було всім весело.


Зі святом вас, любі милі дівчатка! Щоб ніколи не гаразди не засмучували вас! Нехай завжди з вами буде радість і щастя, сльози радості гордості !


18 лютого 2016 р. відбулася зустріч з майстрами ручної вишивки Собакар В.В., Лобач Л.В., Зінченко В.А.. Під час зустрічі вони розповідали про своє захоплення вишивкою, поєднання на вишитому полотні минулому і сучасному. Дуже захопило учнів розповідь про використання вишивальницями комп’ютера для своїх творчих фантазій. У сіх здивувало те, що зовсім маленька картина на справді буває більш трудомістка ніж велика.

Вишивальниці через свою творчість передають дітям природнє різноманіття, думки, мрії, любов свої побажання. Вишивка для майстрині поклик душі, творче наслідування, захоплення, оригінальність. Свою любов до вишивки передають учням.
14 лютого 2016 р. «День закоханих». Це особливий день який прийнято відзначати по різному. Ми вирішили, що цей день має проходити дуже весело. Дуже важливо порадувати своїх друзів і побачити щастя в їх очах. Перебувати разом з друзями  – це і є щастя. В цей день ми організували в класі різні ігри обмінювались валентинками,  танцювали, жартували. Слід відзначити, що такі учні як Тіхонова Катерина та Бридня Поліна взяли най активнішу участь у організації різних розваг. В кінці свята учні отримали солодощів.

             Бажаємо всім миру та любові . 





18 січня 2016 р. провели виховну годину «Зустріч з майстрами української вишивки». Ми запросили на виховну годину майстринь українських традицій, щоб з ними поспілкуватися і більше дізнатися про українську вишивку.  Так    відбулася    зустріч з Голубенко – Ріжко І.В., Юрченко О.О. , Назаренко Н.О., Рєзнік Л.О., Ясногор Ю.М..

Щоб стати справжнім майстром, треба розбудити іскру натхнення, запалити вогник творчості, який допоможе праці – так вважають майстрині . Вони показали свої вироби (предмети одягу, картини, рушники та ін..)

Учні уважно слухали про техніку створення орнаменту, історію української вишивки. Вчителі - майстрині показали деякі практичні прийоми роботи, різницю орнаментів залежно від регіону України, зміст різних стилів і символічного наповнення виробів. Побажали учнів творчих успіхів .

04 грудня 2015 р. у школі до Дня збройних сил України пройшли спортивні змагання між 5-7 кл. У змаганнях, з великим задоволенням та цікавістю брали участь наші хлопці. Вони майбутні захисники Вітчизни. А щоб стати справжнім захисником, треба загартовуватися та займатися спортом, бути мужнім, винахідливим і кмітливим. Сьогодні ми переконалися в цьому.

Найактивнішими в змаганнях були Зінченко Руслан, Пархоменко Ростислав, Завгородній Іван. Вболівальники активно підтримували свою команду. Ми вітаємо всіх хлопців та юнаків з днем Української армії.



20 листопада 2015 р.  проведена виховна година «Молодь проти насильства» Війна та насильство - це зло, що калічать наші душі . Отже, щоб стати кращими потрібно змінити навколишній світ, починаючи з себе. У класі активно обговорювали цю тему. Наші життєві невдачі – це падіння. Після них треба встати і, отримуючи досвід подолати невдачі, іти далі, таку думку висловлювали учні. Як там не було погано, завжди знайдеться людина, якій ще гірше, яка потребує нашої допомоги, підтримки. Ми потрібні рідним, близьким . Будьте уважні до оточуючих. Життя це не лише веселощі, але іноді й скрута і сум. Але все це мене, і на небосхилі вашого життя знову засяє сонце. 

Будьте щасливі .





12 жовтня 2015 р.  пройшла зустріч Заслуженим майстром народної творчості України Т.І. Смородінової . Про її творчі здобутки та неймовірні рукотворні дива відомі не лише на Полтавщині, а й далеко за межами рідного краю. Для нашого класу вона не лише майстриня, а ще прабабуся Смородінова  Дениса. Тамара Іванівна завжди поруч з нами, допоможе  і порадить. Нам  вона розповіла про свій життєвий шлях. Але говорить,що не на мить не залишала свого улюбленого, благословенного Господом заняття – вишивання.

Учні розглядали унікальні роботи  і їх до глибини душі в вражала майстерність Тамари Іванівни. Діти переконалися, яка то нелегка праця - рукоділля. Але очі горіли радістю і бажанням і самим створити своїми руками красу за допомогою голки та нитки. Творча дорога майстрині освячена такою кількістю стіжків та хрестиків злічити їх не можливо. На зустрічі Тамара Іванівна побажала учням мирного неба та творчого натхнення .





17 вересня 2015 р. відбулася акція «Допоможи воїнам АТО» , що об’єднала учнів усієї школи . Кожен з учасників акції має добре серце.


Бо настали такі часи, коли це особливо важливо. На жаль, наше дитинство, затьмарює наша спільна біда – тривають бої, гинуть співвітчизники, наші патріоти. Найактивнішою учасницею акції була Познякова Анастасія. Вона принесла благодійний внесок для воїнів АТО (солодощі, чай, крупи, овочі та ін..). Дякуємо всім учасникам, хто підтримав цю акцію. 


Бажаємо вам з користю прожити цей навчальний рік не спинятися перед труднощами ! І найголовніше сьогодні – миру всім нам ! Слава Україні ! Героям слава !





01 вересня 2015 р. пройшов перший урок в шостому класі «Україна у нас єдина». По переду не проста, але цікава робота – це навчання. На жаль, не в усіх школах України пролунав Перший дзвоник.  Деякі школи зруйнувала війна, в деяких не має кого навчати, бо діти поїхали туди, де не стріляють. А наша школа зустріла веселим сміхом дітей. Перший урок був патріотичним. На уроці ми згадали історію держави, її національні і культурні традиції, поваги до законів України.   

Активними на уроці були Воробйов Олексій, Завгородній Іван, Прокопєва Уляна, Очередько Максим та ін.. Ми говорили про шанобливе ставлення до державної символіки, про моральні цінності, про мир і злагоду в Україні.



Немає коментарів:

Дописати коментар